Böker Plus Vigtig 2.0 outdoor kés (02BO116)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| Dave Wenger amerikai késkészítő által megálmodott outdoor kés. 1095-ös, szívós szénacélból készült pengéje bevonatot kapott a korrózió ellen. Micarta markolata az egyik legkedveltebb a késhasználók között. Sokoldalú, klasszikus skandináv hangulatú túrakés. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 19,7 cm |
| Penge hossza | 9,0 cm |
| Súly | 200 g |
| Penge vastagsága | 4,0 mm |
| Penge anyaga | 1095 |
| Markolat anyaga | Micarta |