Böker Plus Strike Droppoint Coyote zsebkés (01BO424)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Böker Plus Strike, egy robusztus, rugós rásegítésű zsebkés, ami bármilyen vágási feladatra készen áll. AUS-8 acélja hozza a kötelezőt, viszonylag könnyen élezhető erdei, tábori környezetben is. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 20,1 cm |
| Pengehossz | 8,5 cm |
| Tömeg | 137 g |
| Pengevastagság | 3,0 mm |
| Penge anyaga | AUS-8 |
| Markolat anyaga | Alumínium |
| Záró mechanizmus | Automata, Button-lock |