Böker Plus Large Strike Grivory Green (06EX901)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| Taktikai megjelenésű, robusztus automata kés. A D2 pengét korrózióálló bevonat védi, markolata Grivory. A csomag tartalma egy kiváló minőségű, gyári kistáska a zsebkés számára. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 22,1 cm |
| Penge hossza | 9,2 cm |
| Súly | 131 g |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | D2 |
| Markolat anyaga | Grivory |
| Zár | Button-lock, automata |