Böker Plus Kihon DC 2.0 zsebkés (01BP0009)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| Lucas Burnley amerikai tervező japán ihletésű zsebkése. A "kihon" egy japán harcművészeti fogalom, alapvető technikák összefoglaló neve. Letisztult dizájn, praktikum és remek ár/érték jellemzi a Böker Plus Kihon-t. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 20,0 cm |
| Penge hossza | 8,2 cm |
| Súly | 90 g |
| Penge vastagsága | 3,2 mm |
| Penge anyaga | D2 |
| Markolat anyaga | GFN |
| Zár | Crossbar-lock |