Böker Plus Kazhan nyakkés (02BO069)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| Egy fiatal tervező ,Alexander Krava álmodta meg ezt a különösen egyedi megjelenésű, igazán sokoldalú és praktikus kést. Hordhatjuk nyakkésként is, méretei ideális mindennapi viseletet tesznek lehetővé. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 14,1 cm |
| Penge hossza | 5,7 cm |
| Súly | 58 g |
| Penge vastagsága | 3,3 mm |
| Penge anyaga | D2 |
| Markolat anyaga | acél |