Böker Plus Kalashnikov Nonlock 42 Spearpoint (01KALS189)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
|
Ez a kés a modern dizájnt ötvözi a magas funkcionalitással, és sokoldalú társként tűnik ki a mindennapi feladatokban. A D2 penge jó éltartást és szívósságot ígér.. A fekete pengebevonat fokozza a korrózióállóságot. A kés egy nyomógombbal nyitható, de nem reteszelődik. A texturált barázdákkal ellátott fekete alumínium markolat biztonságosan ül a kézben minden kültéri alkalmazás során, és megbízható fogást biztosít még nedves körülmények között is. |
|
Paraméterek
| Teljes hossz | 20,0 cm |
| Pengehossz | 8,5 cm |
| Tömeg | 102 g |
| Pengevastagság | 3,0 mm |
| Penge anyaga | D2 |
| Markolat anyaga | Alumínium |
| Zár | Slipjoint |