Böker Plus FRND OD Green zsebkés (01BO923)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| EDC újraértelmezve. Karakteres, lapos, kényelmesen viselhető automata zsebkés. A D2-es penge felületkezelése elrejti az apróbb karcokat, használati nyomokat. A Grivory-ból készült texturált markolat panelek még nedves körülmények között is szilárd fogást biztosítanak. OD green markolattal. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 20,0 cm |
| Penge hossza | 8,5 cm |
| Súly | 74 g |
| Penge vastagsága | 2,5 mm |
| Penge anyaga | D2 |
| Markolat anyaga | Grivory |
| Zár | Button-lock, automata |