Böker Plus Bark Beetle outdoor kés (02BO039)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| "Nomen est omen" - Hegyes Sándor kiváló magyar késtervező és készítő nevével fémjelzett outdoor kés, ami szemet gyönyörködtető arányaival, praktikumával levesz bennünket a lábunkról. Szívós és erős 1095 acélból készült, markolata full tang micarta panelekkel. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 20,4 cm |
| Penge hossza | 9,2 cm |
| Súly | 121 g |
| Penge vastagsága | 3,2 mm |
| Penge anyaga | 1095 |
| Markolat anyaga | full-tang, micarta |
| Gyári bőrtokkal |