Böker Plus Barchan zsebkés (01BP0039)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| Kiss Kornél kiváló magyar tervező kése a sivatagi homokdűnék szélfútta világába kalauzol bennünket. Markáns fekete pengéje nagyszerű összhangban van a homok színű G10 markolattal. Nyitásáról golyóscsapágyas technológia gondoskodik, a pengét Liner-lock rögzíti nyitott állapotában. Ideális EDC méretei még vonzóbbá teszik a felhasználók szemében. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 20 cm |
| Penge hossza | 8,3 cm |
| Súly | 111 g |
| Penge vastagsága | 3,7 mm |
| Penge anyaga | 440B |
| Markolat anyaga | G-10 |
| Zár | Liner-lock |