Böker Plus AKS-74 Dubai Chocolate zsebkés (01KALS153)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Kalasnyikov sorozatból származó Böker Plus AKS-74 kétségtelenül az egyik legnépszerűbb Böker Plus modell, és az elmúlt években számos különböző változatban gyártották. Ebben a különleges Dubai Chocolate Editionben az alumínium markolat zöldesbarna és sárga színvilágú, utalva az áhított édességre. A sárga bevonatú penge D2 rozsdamentes acélból készült, és a nyomógomb mellett a nyél tetején található csúszózárral is rögzíthető. Zsinórlyukkal és praktikus csattal (felhajtható/r) szállítjuk. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 19,5 cm |
| Penge hossza | 8,5 cm |
| Súly | 101 g |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | D2 |
| Markolat anyaga | Alumínium |
| Zár | Button-lock |