Böker Magnum Kiai gyakorlókard - bokken (05MB001)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A különböző harcművészeti ágakban előszeretettel használnak ún. bokkent (fakard) a páros gyakorlatok végzéséhez, illetve egyéni katákhoz is megfelelő a kezdő tanítványoknak, akik még nem használnak fém kardot. A német mérnökök polipropilénből alkottak egy remek gyakorlókardot, ami tartós, mutatós és jól szimulálja egy valódi kard anatómiáját. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 100 cm |
| Penge hossza | 76,8 cm |
| Penge vastagsága | 24 mm |
| Penge anyaga | Polipropilén |
| Markolat anyaga | Polipropilén |
| Markolat hossza | 23,5 cm |