Böker Cottage-Craft Chef's Knife Small szakácskés (130496)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
|
A Böker Cottage-Craft szakácskés-sorozat folytatja a hagyományos kézművesség örökségét, és gondosan válogatott klasszikus anyagokkal nyűgöz le. Különösen figyelemre méltó a C75 nem rozsdamentes szénacél használata, amely már rövid használat után is tipikus kékes-szürke patináját nyeri el. A markolat helyi szilvafa kemény, sűrű és finom pórusú, egyenletes szerkezetű és feltűnő színspektrumot mutat. A solingeni késkészítés évszázados hagyományait követve a paneleket tömör sárgaréz szegecsekkel rögzítik a pengéhez. A szakácskés az egyik legfontosabb kés a konyhában, és alapvető eszköz. Pengéje kissé szélesebb és hosszabb, mint az univerzális késé. A karcsú hegy tökéletes hagyma vagy apró zöldségek aprításához. Hosszának köszönhetően faragókésként is ideális. Még a nagyobb zöldségek is könnyedén kezelhetők vele. |
|
Paraméterek
| Teljes hossz | 27,5 cm |
| Penge hossza | 16,5 cm |
| Súly | 153 g |
| Penge vastagsága | 2,9 mm |
| Penge anyaga | C75 |
| Markolat anyaga | szilvafa |