Böker Cottage-Craft Chefmesser Groß szakácskés (130495)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
|
A Böker Cottage-Craft szakácskés-sorozat folytatja a hagyományos kézművesség örökségét, és gondosan válogatott klasszikus anyagokkal nyűgöz le. Különösen figyelemre méltó a C75 nem rozsdamentes szénacél használata, amely már rövid használat után is tipikus kékes-szürke patináját nyeri el. A markolat helyi szilvafa kemény, sűrű és finom pórusú, egyenletes szerkezetű és feltűnő színspektrumot mutat. A solingeni késkészítés évszázados hagyományait követve a paneleket tömör sárgaréz szegecsekkel rögzítik a pengéhez. |
|
Paraméterek
| Teljes hossz | 35,2 cm |
| Penge hossza | 22,0 cm |
| Súly | 196 g |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | C75 |
| Markolat anyaga | szilvafa |