Böker Arbolito Heroína Holz zsebkés (01BA3710G)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Boker Arbolito Heroína (spanyolul hősnőt jelent) ötvözi magában az EDC, a vadász és a természetjárók által megkívánt összes követelményt. Kiváló arányok és anyaghasználat, csodás handmade kidolgozás. A Böker méltán büszke az argentin manufaktúrában készült késeire. Minden részletében kifinomult, hagyománytisztelő, ugyanakkor modern és minőségi darab a Heroina is. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 18,00 cm |
| Penge hossza | 7,2 cm |
| Súly | 120 g |
| Penge vastagsága | 3,3 mm |
| Penge anyaga | 14C28N |
| Markolat anyaga | Guayacan ébenfa |
| Zár | Liner-lock |