BlackFox Fereza Aluminium OD Green zsebkés (BF-762OD)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| Kőmosott D2 penge, menő alumínium markolattal, jó színekkel és Liner-lockal. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 19,1 cm |
| Penge hossza | 8,3 cm |
| Súly | 100 g |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | D2 |
| Markolat anyaga | alumínium |
| Zár | Liner-lock |