Benchmade Bugout 535 zsebkés
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Benchmade Bugout™ 535 zsebkés egy kivételesen könnyű és kompakt méretű zsebkés, ami egyaránt alkalmas EDC szerepkörre, valamint túra-és kiránduló társnak is. Több változatban is elérhető, mindenki megtalálja a kedvenc modelljét. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 18,95 cm |
| Penge hossza | 8,2 cm |
| Súly | 52 g |
| Penge vastagsága | 2,3 mm |
| Penge anyaga | CPM-S30V |
| Markolat anyaga | Grivory |
| Zár | Axis-lock |